Demirdöküm Servisi

Kombi Arızaları Ve Çözümleri

Kombi Arızaları Ve Çözümleri

Kombi Arızaları Ve Çözümleri

İstanbulda oturan tüketicilerimize demirdöküm kombi servisi, arıza ve teknik destek hizmetleri. Evlerinizde kullandığınız kombileriniz zaman geçtikçe yüksek performans özelliklerini kaybedecek ve bazı arızalar meydana gelecektir. Bunun nedeni bazen kombi yedek parça eskimesi olabilirken bazen de bakımsızlık olabilmektedir.

Demirdöküm kombi tamir ve parça değişimi sorunları ile karşı karşıya gelmek istemiyorsanız senede bir kere kışa girmeden düzenli demirdöküm kombi bakımı yaptırmanız sizin için faydalı olacaktır.
Aksatmadan bakım yaptırdığınız demirdöküm kombilerinizi uun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz gibi hem su hem elektrik hemde doğalgazdan muazzam tasarruf edebileceğinizi unutmayın.Bizi arayın sizlere hem ekonomik hemde hızlı demirdöküm servis hizmeti verelim.

demirdokum (4)
7 gün 24 saat boyunca size daha kaliteli bir hizmet verebilmek için çalışmalarını kesintisiz sürdüren İstanbul demirdöküm servisi firmamız sayesinde Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelerdeki kombi problemleriniz en kısa sürede çözüme kavuşturulur. Böylelikle hiçbir sorun canınızı uzun süre sıkamayacaktır.
İşinin ehli teknik elemanlarımız sayesinde demirdöküm kombi arıza ve bakım işlemleriniz en kısa sürede sonuçlandırılır. Böylelikle kombilerinizden her zaman en yüksek performansı alabilmeniz mümkün olur.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

• Demirdöküm Kombi 01 ve 04 hata kodu: Ateşleme başarısızlığı (Gaz yok veya alev oluşmadı)
• Demirdöküm Kombi 02 hata kodu: Hava başarısızlığı (Prosestat) otomatik reset 15 dakika sonra
• Demirdöküm Kombi 03 hata kodu: 2 saat 40 dakika içinde prosestat arızası 3 kez tekrar ederse
• Demirdöküm Kombi 05 hata kodu: Aşırı ısınma emniyeti
• Demirdöküm Kombi 06 hata kodu: Isıtma sensörü NTC arızası
• Demirdöküm Kombi 09 hata kodu: Kalorifer devresi su basınç sensörü arızası (Cp sensörü)
• Demirdöküm Kombi f 10 hata kodu:Kalorifer suyu basınç arızası : Bar basınç değeri 1.5 – 2 arasında olmadığında oluşan hata kodudur.

SERVİS ÇAĞIR