Demirdöküm Servisi

Cihazlarımızı Nasıl Seçmeliyiz

Cihazlarımızı Nasıl Seçmeliyiz

Cihaz Seçimi

Eskiyen kombinizin masrafına yetişemiyorsunuz veya hala soba kullanıp doğalgazın güzelliğinden faydalanamadınız ve kombi almaya karar verdiniz.Evinizin kaç odalı olduğu,dublex veya triplex olması,metrekaresi ve bulunduğunuz binanın yalıtımı gibi kombi seçimi yaparken bir sürü etken vardır.Kalori değerinde vasıflandırılan demirdöküm kombiler sizlere kullanacağınız mekana göre çok çeşitli ürünler sunmaktadır.
Kombi almaya karar vermeden önce ya bir demirdöküm teknik servisten veyahut demirdöküm kombi satışı ve gaz açılımı gerçekleştiren bir demirdöküm bayisinden yardım almanız gerekiyor.Araştırma yapılmadan yapılan kombi seçimi alınan ve yerine monte edilen kombiler sizi ağır masarafa sokar,kış aylarında soğuktan koruyamadığı gibi kombinin yeterli sıcak su üretim eksikliğine sebeb olur.

demirdokum (2)
Her biri alanında uzman olan teknisyen ve teknikerlerden oluşan uzman kadromuzla birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi demirdöküm kombi servis hizmetini vermek üzere yola çıkmış bulunmaktayız.Güler yüzlü, samimi, bilgili ve konusuna hâkim olan personelimizle sizlere İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren firmamız her sorunda en kısa sürede sizlerle beraber olmaktadır. Bu beraberliğin temellerinin güven üzerine kurulduğunun bilincindeyiz. Bize duyduğunuz güveni sağlamak için her zaman demirdöküm kombi bakım ve onarım hizmetlerimiz için kalitemizi yüksek seviyelere taşıdık.
Bize olan güveninizi kazanabilmek için çok çalıştık. Bize duyduğunuz güvenle rehavete kapılmadan her zaman kalite çıtamızı yükseklere taşıdık. Evlerinizde ve işyerlerinizde günün 24 saati siz müşterilerimize durmaksızın demirdöküm kombi teknik servis hizmeti verebiliyor olmak bizim ödülümüzdür.

SERVİS ÇAĞIR