Demirdöküm Servisi

Demirdöküm

Demirdöküm

Demirdöküm

Yaz aylarında kullanımı yok denecek kadar az olan demirdöküm kombilerimiz, bir miktar uykuda kalır ve sonbaharın gelmesi, hava sıcaklıklarının bizleri rahatsız edecek seviyelere ulaşması ile ısınma gereksinimiz ortaya çıkar. Artık kombilerimiz için uzun mesailer ile bizleri memnun etmesi gerektiği zaman dilimleri arasında yer alıyoruz demektir.

Fakat geçen seneden itibaren yıpranmış, herhangi bakımının yapılmadığı gibi koşullar altında, direk kombinizi çalıştırmak bir süre sonra bazı problemleri yaşamanızı sağlayabilir. Bu tür sorunlar olduğunda donanımlı teknik servis çalışanlarımızla verdiğimiz demirdöküm kombi servisi ekibimizi çekinmeden arayabilirsiniz.

demirdokum (5)

Kombi hizmet veren firmaların, personellerin yeteri kadar fazla olması ve birkaç gün sonraya değil, aynı gün içinde kişilere geri dönüş yapabilmesi ve sorunu araştırabilmesi, iyileştirebilmesi için gerekli kıstaslar arasında yer alır. Bu anlamda güler yüzlü kombi hizmetinin yanı sıra işine önem veren, müşteri memnuniyetine riayet eden, daha fazla mağdur olmalarının önüne geçmek isteyen, prensip ve vizyon sahibi bir firma ile çalışma içerisinde olmanız gerektiğini biz düşünüyoruz.

Demirdöküm Kombilerin arızalanması, enerji kaybına yol açabileceği gibi, doğal gaz kullanımında bazı sorunları ve maddi külfeti de yanında getiriyor olabilir. Bu tür aksaklıkların ilerde felaket ile sonuçlanmasını kim ister ki?
Birkaç aya bir kere bakımlarının yapılması ve özellikle yoğun kullanıma geçmeden önce bu şekilde son durumunun incelenmesi, varsa müdahaleler yada parça değişimi gibi gereksinimlerin hızlıca çözüme ulaştırılabilmesi güler yüzlü kombi hizmeti anlayışımız içerisinde yer alıyor olup, bu konuda firmamızı tercih etmenizden faydasını sıkça göreceğinizi düşünüyoruz.

SERVİS ÇAĞIR