Demirdöküm Servisi

Ferhatpaşa Demirdöküm Servisi

Ferhatpaşa Demirdöküm Servisi

Ferhatpaşa Mahallesi 7/24 Demirdöküm Teknik Servis Hizmetleri

Ferhatpaşa Demirdöküm kombi arıza, bakım 7/24 servisi. Kış ayının en büyük kurtarıcısı hiç şüphesiz kombidir. Kışın bize konfor sunan sıcak hava üfleyen en güzel iklimlendirme cihazlarındandır. Böylesine bizim için vazgeçilmez olan cihazın arızalanması hoşumuza gidecek bir durum değildir.

Firmamız için müşteri memnuniyeti esas olmakla birlikte kombi teknik servis 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Kombinizin bakımını, onarımını yapar ve gerektiğinde acil arıza durumlarında bir telefon kadar yakındır.

Bu tür arızaların yaşanmaması ve sıkıntıya girmemeniz için, önce düzenli bir şekilde bakımı yapılmalıdır. Ferhatpaşa Demirdöküm servisi aranılarak düzenli kombi bakımı yaptırılıp sık sık kontrol ettirilmelidir ki daha ağır kazalar meydana gelmesin.

Ferhatpaşa Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Ferhatpaşa Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Ferhatpaşa Mahallesi

Yıllardır bu sektörde öncü olan firmamız olarak söyleyebiliriz ki; düzenli olarak kombi bakımı yapılmış bir cihaz, hiç kombi bakımı yapılmamış cihaza göre elektrik ve doğal gaz tüketimini daha az yapmaktadır.

Kombi fanı doğal gazın yanması sonucu ortaya çıkan dumanı emerek bacadan dışarı atmaya yarar. Zaman ile bu parçanın kanatları toz ve pisliklerle tıkanır, böyle olunca da fan motoru kanatları çevirmesi için gereken enerjinin fazlasını kullanır. Buda normalden daha fazla elektrik tüketimi olarak faturanıza yansır.

Biz müşteri memnuniyeti ile var olan bir firmayız. Güler yüzlü kombi Ferhatpaşa Demirdöküm servisi hizmeti, kombilerinizin bakım ve onarımını profesyonel ve işini severek yapan çalışanlarımızla her an sizlere hizmet için hazırız. Firma olarak anlayışımız; Güler yüzlü hizmet, Güler yüzlü Müşteri.

SERVİS ÇAĞIR