Demirdöküm Servisi

Hakkımızda

Demirdöküm Servisi Hakkında

Ülkemize doğalgaz geldiği andan itibaren sektöre bir çok farklı markaların servisliği ile adım atan Özel Demirdöküm servisi 20 yıldan bu yana sizlere ısıtma soğutma alanında her türlü desteği vermektedir.Kombi,klima,hidrofor,kazan ve brülör,aklınıza gelebilecek karı sıvı,gazla çalışan tüm ısıtma soğutma,su grubu cihazlarına yorulmadan teknik servis hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Her insan aldığı cihazdan daha uzun süreler verim alabilmek ister.Ancak bakımsız bırakılan ilgilenilmeyen cihazlar bir kaç yılında arıza belirtileri göstermeye başlar.Sorunu ve suçu hep cihazlarda bulmak isteriz ancak bu sistemlerinde ilgiye ihtiyacının olduğunu hiç düşünmeyiz. Bu sebeple de bir çok müşterimiz İstanbul istanbul demirdöküm servisi hizmetlerini firmamızdan almaktadırlar.

demirdokum (1)

Güvenilir hizmet sunan firmamız sayesinde her model demirdöküm kombi,klima için gerekli bakım, tamir ve revize işlemleri gerçekleştirilmektedir. Üstelik parça değişimi konusunda 1 yıl garantili kombi tamiri yapan firmamız sayesinde sahte parçalar değil orijinal parçalarla değişim yapıldığını görebilirsiniz.

Kombileriniz ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunda size destek olan firmamızdan telefon ve online yolları ile de destek alabilirsiniz.Daha uzun ömürlü bir cihaza sahip olabilmeniz için gerekli her hizmeti sunmakta olan demirdöküm servisi firmamız sayesinde kombi bakım ve tamir işlemleriniz için gerekli desteğe her zaman rahatça ulaşabilirsiniz.

SERVİS ÇAĞIR