Demirdöküm Servisi

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Demirdöküm kombi kart tamiri

Demirdöküm kombi kart tamiri

Demirdöküm kombi kart tamiri servisi. Kombi kartlarınıza astronomik ücretler ödemeyin. Isıtma ve sıcak su ihtiyaçlarımız da doğal gaz sistemleri ile çalışan Demirdöküm kombilerin donanımın da bulundurduğu gaz valfi, sirkülasyon pompası, sıcak su akış şalteri, fan motoru gibi parçaların sistemli ve düzgün çalışması için bünyelerin de bir de elektronik kumandası bulunur. Bu elektronik devreler birer yazılım ile desteklenip kombinin içinde bulunan parçalara bir sıralama içinde komut gönderir. Bizler bu elektronik devre sistemlerini kombi elektronik kartı veya beyni olarak isimlendiriyoruz.

Bozulan Demirdöküm kombi kartlarınıza fahiş ücretler ödemeye son

Kombilerde bulunan Demirdöküm kombi kartları zaman içerisinde sık kullanıma bağlı olarak rölelerin ve kontakların yorulması, voltajların sürekli yükselip alçalması, aşırı nem ve rutubet gibi etkenler, sarsıntı veya darbe, elektriklerin çok sık kesilip gelmesi gibi dış etkenler yüzünden arızalanabilir.Demirdöküm kart tamiri

İster yoğuşmalı Demirdöküm kombi olsun ister hermetik kombi olsun arızalanan, düzgün çalışmayan Demirdöküm kombi kartlarınızı tamir ediyoruz. Bizleri aradığınız da değişmesi gereken kombi kartının veya kombinin modelini söylediğiniz anda kartınızı aynı gün tamirli bir kart ile hem de çok uygun fiyatlara değiştiriyoruz.

Bozulan Demirdöküm kombi kartlarınıza çok yüksek rakamlar ödemenize gerek yok. İster yeni ürün ister tamirli ürün bir sene firmamız tarafından garantilidir. Sizlere tavsiyemiz kombi kartlarınızı sıfır ürün ile değiştirmek yerine tamir ettirmenizdir.  Demirdöküm kombi kart tamir servisi hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizi hem soğukta çaresiz bırakmıyor hem de yüksek bedeller ödemenize engel oluyoruz. Arayın yardımcı olalım.

SERVİS ÇAĞIR