Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemleri yıllardır bu ülkenin halkına kusursuz hizmet vermektedir.Herbirimizin evinde muhakkak demirdöküm üretimi olan bir cihaz bulunmuştur ve bir çoğumuz ilk tercih olarak demirdöküm ürünlerini tercih etmekteyiz.
Demirdöküm sadece ürünleri ile değil bunun yanı sıra sattığı kombi,klima gibi ısıtma ve soğutma cihazlarına verdiği demirdöküm teknik servis hizmetide hem kusursuz hemde Türkiyenin heryerine yayılmış servis ağıda mevcuttur.
Demirdöküm teknik servisi olarak istanbulun tüm ilçelerinde hızlı servis hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Eve döndüğünüzde kombileriniz yeterince ısıtmıyor mu? Artık endişelenecek bir şey yok! Demirdöküm kombi servisi olarak sizler için 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz.

demirdokum (3)

Hizmetimiz sınırsız olduğu gibi en yüksek kalitededir.
“Kalitemiz adımızdır” sözünden yola çıkarak hem kendimize hem de siz değerli müşterilerimize yakışan kalitede kombi servis hizmeti vermek bizim önceliklerimizdendir. Her zaman sizin beklentilerinize ve isteklerinize duyarlı yaklaşan bir firma olarak sizlere hizmet verebiliyor olmanın hizmet kalitemizi artırmaktayız.
Artık kombileriniz daha çok ısıtacak; çünkü biz kombi bakım ve tamir hizmetlerimiz ile en yüksek verimi alabilmeniz için sizlerle beraberiz.

SERVİS ÇAĞIR